O nás

Dnešní rychlá doba si žádá flexibilitu, variabilitu, a praktičnost. Lidé se chtějí oblékat jednoduše a kvalitně. Proto vznikla firma Bernardes Fashion, která Vám nabízí tvorbu privátního a firemního ošacení. Získáte kompletní servis od návrhu přes realizaci, školení v oblasti image a vystupování až po péči.

Kontaktujte nás

O mně


Lenka Bernardes da Silva

Za celým týmem Bernardes Fashion stojí módní poradkyně a návrhářka Lenka Bernardes. Celý Váš dress code navrhuje právě ona, od prvotních nápadů až po finální realizaci. Lenka se také zabývá školením v oblasti image a business etikety, je manažerkou herce a moderátora Jana Čenského a spoluautorkou knihy První Dojem.

• zakladatelka společnosti Bernardes Fashion, s.r.o.• zakladatelka společnosti imageberu, s.r.o. • módní poradkyně • návrhářka pánské módy na míru • lektorka v oblasti image a společenského protokolu • spoluautorka knihy PRVNÍ DOJEM • manažerka herce a moderátora JANA ČENSKÉHO

Zkušenosti:

2023 – 2024 koordinátorka garderóby a stylistka manželky prezidenta republiky EVY PAVLOVÉ

módní poradenství pro časopis Xantypa proměny pro časopisy Tina, Překvapení, Žena a život, Katka, S Tebou mě baví svět, Zdraví, Look magazíne, Moje rodina produkce společenských akcí, módních přehlídek a doprovodných programů spolupráce s módní návrhářkou Helenou Bedrnovou spolupráce s Českou Televizí v rámci pořadů o módě

Certifikáty: MBE Master of business etiquette – prestižní vzdělávací program Ladislava Špačka Etiketa u stolu (Ladislav Špaček) Etiketa pro děti (Ladislav Špaček) Psychology of Dressing (Wenche Schneider, AICI, CIP, Ing. Anna Nandrážiová, AICI), Image Institute, s.r.o. Studium barev a osobní barevná analýza (Ing. Anna Nandrážiová, AICI), Image Institute, s.r.o. Osobní módní styl muže (Ing. Anna Nandrážiová, AICI), Image Institute, s.r.o.Osobní módní styl ženy (Ing. Anna Nandrážiová, AICI), Image Institute, s.r.o.I ntenzivní trénink líčení (Iveta Kopřivová, Štěpánka Podroužková, Ing. Anna Nandrážiová, AICI), Image Institute, s.r.o.

Naši partneři